Skontaktuj się z nami:
biuro@o100.pl

Elektryczne i uprawnienia G1/G2/G3

Kurs elektryczny, cieplny, gazowe

G1/G2/G3

Aby   obsługiwać najprostsze urządzenia energetyczne   należy posiadać   stosowne uprawnienia   eksploatacyjne do 1 kV .

Zapraszamy do udziału w kursach i egzaminach elektrycznych i energetycznych

Mamy dwie opcje szkoleń:

1) dla osób które mają do czynienia z urządzeniami technicznymi lub chca odnowić uprawnienia.

Proponujemy jednodniowe seminarium od godziny 9:00 - 15:00 połaczone egzaminem

Cena 500 zł za szkolenie z egzaminem

 

2) dla osób które nie miały styczości z urządzeniami elektrycznymi, cieplnymi, gazowymi.

Propozycja do 5 dniowe szkolenie od godziny 9:00 - 15:00

Szkolenia bedą realizowane w wybranych miastach.

  Celem kursu jest przygotowanie   jego uczestnika do zdania egzaminu przez Komisją Energetyczną. Dzięki kadrze doświadczonych wykładowców będących też praktykami poznasz pojęcia podstawowe.
Będziesz wiedział co to jest napięcie elektryczne , czym jest prąd elektryczny , co to jest obwód elektryczny , jakie są rodzaje prądu(stały, przemienny), poznasz skutki przepływu prądu przez ludzkie ciało - poznasz zasady ochrony przed porażeniem prądem elektrycznym, czym jest ochrona   podstawowa i dodatkowa, zasady eksploatacji urządzeń i sieci elektroenergetycznych, ochrona   przeciwporażeniowa i zasady udzielania pierwszej pomocy, zasady ochrony środowiska.

Dzięki temu kursowi   poznasz podstawy   które umożliwią Ci dalszy rozwój zawodowy. Uprawnienia te są terminowe   i trzeba je odnawiać co pięć lat. Uprawnienia te otrzymują Ci kursanci   którzy zdali pozytywnie egzamin odbywający się na podstawie Rozporządzenia Ministra Gospodarki ,Pracy i Polityki Społecznej Dz.U. poz.828 z dnia 28.04.2003

3) sam egzamin dla osób które przygotowują się indywidualnie
Cena to 168 zł.

 

Egzaminy przeprowadza Komisja SEP oraz SIMP

 

W celu zapisania się na kurs lub egzamin elektroenergetyczny prosze kliknąć zakładkę kontakt i wypełnić formularz zgłoszeniowy.


Serdecznie zapraszamy.